ПАТ "ПРОМБУД - 2"

Код за ЄДРПОУ: 01270032
Телефон: (057) 345-01-60
e-mail: info@kharkiv-prombud.pat.ua
Юридична адреса: 61018, Україна, Харківська обл., м. Харків, провул. 23 Серпня, 2
 
Дата розміщення: 20.04.2016

Річний звіт за 2015 рік

Примітки до фінансової звітності, складеної відповідно до міжнародних стандартів фінансової звітності

ОСНОВНI ВIДОМОСТI ПРО ПАТ "ПРОМБУД-2"
- Повне найменування: Публiчне акцiонерне товариство "ПРОМБУД-2"
- Код за ЄДРПОУ - 01270032
- Мiсцезнаходження - 61018, м. Харкiв, провулок 23 Серпня, 2
- Дата державної реєстрацiї - 27.12.1993р., зареєстровано Виконавчим комiтетом Харкiвської мiської ради, Свiдоцтво про державну реєстрацiю Серiї А01 №422361 вiд 13.10.2009р.
- Статут Публiчного акцiонерного товариства "ПРОМБУД-2" затверджено Загальними зборами акцiонерiв (Протокол № 1 вiд 17.09.2009р), зареєстровано 13.10.2009р. за № 14801050009014634.
- Електронна адреса - Prombud@emitent.net.ua
- Види дiяльностi за КВЕД - 2010 згiдно Довiдки з Єдиного державного реєстру пiдприємств та органiзацiй України №06.3-11/3118 вiд 21.07.2015р.
- 68.20 - Надання в оренду й експлуатацiю власного чи орендованого нерухомого майна
- 68.10- Купiвля та продаж власного нерухомого майна
- 71.12 - Дiяльнiсть у сферi iнжинiрингу,геологiї та геодезiї, надання послуг технiчного консультування в цих сферах
- 41.20 - Будiвництво житлових i нежитлових будiвель
- Середньооблiкова кiлькiсть працюючих за 2015р. - 21 працiвник.
- Фонд оплати працi - 488 тис. грн.
В 2015 р. ПАТ "ПРОМБУД-2" мало в своєму складi один пiдроздiл без права юридичної особи - госпрозрахунковий вiддiл приватизацiї державного житлового фонду, який здiйснює процес передачi житла у власнiсть мешканцiв.
14 квiтня 2005 року було зареєстровано дочiрнє пiдприємство ДП "Промжитлосервiс - 2", розташоване за адресою: м. Харкiв, вул. Гарiбальдi, 4, з метою обслуговування, експлуатацiї, утримання житлового фонду, надання послуг мешканцям гуртожиткiв, громадянам.
Змiни в органiзацiйної структурi ПАТ "ПРОМБУД-2" у 2015 роцi вiдбувались. 17 грудня 2014 року на позачергових зборах акцiонерiв прийнято рiшення про створення ДОЧIРНЬОГО ПIДПРИЄМТСВА "ПРОМЖИТЛОСЕРВIС-3" ПАТ "ПРОМБУД-2".
ПАТ "ПРОМБУД-2" не входить до жодних державних або недержавних об'єднань або асоцiацiй України. Рейтингова оцiнка не проводилась. Дивiденди в 2015 роцi не нараховувались i не виплачувались. Облiгацiї, дисконтнi облiгацiї, цiльовi облiгацiї (безпроцентнi), та iншi цiннi папери не випускались. Похiдних цiнних паперiв ПАТ "ПРОМБУД-2" не має. Боргових цiнних паперiв немає. Викупу власних акцiй протягом звiтного перiоду не було. Сертифiкати цiнних паперiв не видавались.

Створення ПАТ "ПРОМБУД-2"
ПАТ "ПРОМБУД-2" - акцiонерне товариство, загальнобудiвельна органiзацiя. Пiдприємство "Промбуд-2" було створено 72 рока тому, як державне пiдприємство. У груднi 1993 року державне будiвельне пiдприємство "Промбуд-2" було перетворено в процесi приватизацiї у вiдкрите акцiонерне товариство "Промбуд-2". Згiдно Закону України "Про акцiонернi товариства" №514-V1 вiд 17.09.2008 р. найменування "Вiдкрите акцiонерне товариство "Промбуд-2" з 13 жовтня 2009 р. змiнено на "Публiчне акцiонерне товариство "Промбуд-2". До складу ПАТ "Промбуд-2" увiйшов 1 суб`єкт господарювання - вiддiл приватизацiї державного житлового фонду, 2 суб`єкта , якi мають статус дочiрнього пiдприємства.

Опис бiзнесу ПАТ "ПРОМБУД-2"
Основний вид дiяльностi ПАТ "ПРОМБУД-2" - здавання в оренду i експлуатацiю власного нерухомого майна. Iншi операцiйнi доходи отриманi вiд: реалiзацiї житла (кiмнат у гуртожитках), реалiзацiї основних засобiв, вiдшкодування витрат по комунальним послугам та iншi доходи.

Акцiонери ПАТ "ПРОМБУД-2"
Зареєстрований та сплачений статутний капiтал складає 23911,5 грн., який розподiлено на 47823 простих iменних акцiй номiнальною вартiстю 0,50 грн. кожна. Протягом року розмiр статутного капiталу не змiнювався, ПАТ "ПРОМБУД - 2" власнi акцiї не викуповувало, змiн в кiлькостi акцiй, якi перебувають в обiгу не вiдбувалось. Статутний капiтал ПАТ "ПРОМБУД-2" сплачено повнiстю у попереднi роки вiдповiдно до установчих документiв.
Статутний капiтал розподiлено мiж засновниками пропорцiйно їх частки. На кiнець 2015 року кiлькiсть акцiонерiв складає 452, iз них: фiзичнi особи - 451 особа, яким належить 99,87% вiд загальної кiлькостi акцiй, юридична особа - 1 (АТЗТ "СВС", код за ЄДРПОУ 21263765, мiсцезнаходження - м. Харкiв, вул. 23 Серпня, 2 кв.89), якої належить 0,13% вiд загальної кiлькостi акцiй.

ВСТУПНI ПОЛОЖЕННЯ. ОСНОВА ПОДАННЯ IНФОРМАЦIЇ.

Умови здiйснення дiяльностi в Українi
В Українi вiдбуваються полiтичнi та економiчнi змiни, якi впливали i можуть продовжувати впливати на дiяльнiсть пiдприємств, що працюють в даних умовах. Внаслiдок цього здiйснення операцiй в Українi пов`язане з ризиками, нехарактерними для iнших ринкiв. Крiм того, падiння обсягiв операцiй на ринках капiталу i кредитних ресурсiв, а також його вплив на економiку України пiдвищило рiвень невизначеностi в економiцi України. Ця фiнансова звiтнiсть вiдображає поточну оцiнку керiвництва ПАТ "ПРОМБУД-2" щодо впливу умов здiйснення дiяльностi в Українi на операцiї i фiнансове становище Товариства. Майбутнi умови здiйснення дiяльностi можуть вiдрiзнятися вiд оцiнок керiвництва ПАТ "ПРОМБУД-2".

Концептуальнi основи фiнансової звiтностi

Концептуальною основою фiнансової звiтностi ПАТ "ПРОМБУД-2" за рiк, що закiнчився 31.12.2015 р., є бухгалтерськi полiтики, що базуються на вимогах МСФЗ, допущення, прийнятi управлiнським персоналом щодо стандартiв та iнтерпретацiй, якi набрали чинностi, i полiтик, якi прийнятi на дату пiдготовки управлiнським персоналом повного пакету фiнансової звiтностi за МСФЗ за станом на 31.12.2015 р.
Концептуальна основа фiнансової звiтностi ПАТ "ПРОМБУД-2" базується на:
1. Мiжнародних стандартах фiнансової звiтностi (IFRS - International Financial Reporting Standards) та Мiжнародних стандартах бухгалтерського облiку (IАS - International Accounting Standarts) прийнятi Правлiнням Комiтету з Мiжнародних стандартiв.
2. Внутрiшнiх нормативних документах та положеннях ПАТ "ПРОМБУД-2" стосовно визначення облiкової полiтики, а саме - Наказу №19/МСБО вiд 28.11.2011р. "Про облiкову полiтику пiдприємства по МСБО" (iз змiнами та доповненнями), який встановлює основи ведення бухгалтерського облiку за МСБО та складання фiнансової звiтностi за МСФЗ.
Таким чином, фiнансова звiтнiсть ПАТ "ПРОМБУД-2" - це данi про фiнансовий стан, результати дiяльностi та рух грошових коштiв пiдприємства за звiтний перiод, якi подаються з метою забезпечення користувачiв повною, правдивою, неупередженою iнформацiєю про дiяльнiсть пiдприємства для прийняття ними ефективних рiшень.
Аспекти облiкової полiтики, якi застосовуються пiдприємством в 2015 роцi i пiдлягають розкриттю у Примiтках, зазначенi в МСБО 1 "Подання фiнансових звiтiв" та iнших стандартах.

ОСНОВИ ОБЛIКОВОЇ ПОЛIТИКИ ПАТ "ПРОМБУД-2"
Облiкова полiтика (методологiя органiзацiї та ведення облiку) - це сукупнiсть визначених принципiв, методiв i процедур згiдно чинного законодавства, що використовуються для складання та подання фiнансової звiтностi. Облiкова полiтика ПАТ "ПРОМБУД-2" базується на чинному законодавствi України, нормативних документах, основних принципах Мiжнародних стандартiв бухгалтерського облiку (МСБО) та рiшеннях керiвництва ПАТ "ПРОМБУД-2".
Вiдмiннiсть методологiчних засад облiкової полiтики ПАТ "ПРОМБУД-2" вiд Мiжнародних стандартiв бухгалтерського облiку (МСБО) обумовлена та вiдповiдає вiдмiнностi вимог i положень, викладених в нормативних документах України вiд вимог i положень МСБО. Основнi вiдмiнностi включають застосування рiзних пiдходiв при формуваннi резервiв, вiдмiнностi в розкриттi результатiв вiд дисконтування заборгованостi i зобов'язань, вiдображення авансiв отриманих та сплачених та iншi вiдмiнностi в розкриттi iнформацiї.
Облiкова полiтика є iнструментом, що впливає як на форми та методи ведення облiку, так i на фiнансовi результати роботи пiдприємства, є основою для складання фiнансової, податкової та iншої звiтностi.
Для складання фiнансової звiтностi з дотриманням вимог МСФЗ, пiдприємство застосовує Наказ № 19/МСБО вiд 28.12.2011р. "Про облiкову полiтику пiдприємства по мiжнародним стандартам бухгалтерського облiку" (iз змiнами та доповненнями), який встановлює основнi положення ведення бухгалтерського облiку за МСБО та складання фiнансової звiтностi за МСФЗ.
Суттєвi положення, судження та оцiнки облiкової полiтики:
Дана фiнансова звiтнiсть складена вiдповiдно до принципу оцiнки за iсторичною вартiстю. Об'єкти основних засобiв вiдображенi за справедливою вартiстю. Податковi активи та зобов'язання по податку на прибуток за поточний та попереднiй перiоди оцiненi в сумi, яка iмовiрно буде вiдшкодована податковими органами або сплачена на користь бюджету. Виручка вiд продажу товарiв, робiт, послуг визнана в момент переходу права власностi до покупця .
Керiвництво використовує ряд оцiнок i припущень, що базуються на попередньому досвiдi керiвництва та iнших факторах, у тому числi на очiкуваннях щодо майбутнiх подiй, якi вважаються об?рунтованими за iснуючих обставин, стосовно представлення активiв i зобов'язань, розкриття умовних активiв i зобов'язань, тощо при пiдготовцi фiнансової звiтностi у вiдповiдностi з вимогами МСФЗ.
Припущення та зробленi на їхнiй основi розрахунковi оцiнки постiйно аналiзуються на предмет необхiдностi їх змiни. Змiни в оцiнках визнаються в тому звiтному перiодi, коли цi оцiнки були переглянутi, i в усiх наступних перiодах перспективно.
Пiд час пiдготовки цiєї фiнансової звiтностi керiвництвом було зроблено наступнi судження, оцiнки та припущення:
1) Товариство продовжуватиме свою дiяльнiсть на пiдставi принципу безперервностi.
2) Вся дiяльнiсть розглядається як дiяльнiсть, що продовжується, iнформацiя з припиненої дiяльностi не наводиться.
3) Ознаки знецiнення нефiнансових активiв вiдсутнi.
4) Строки корисного використання довгострокових нефiнансових активiв об?рунтованi.
5) Резерви щорiчних вiдпусток мiстять оцiночнi значення вiдповiдно до методологiї, визначеної облiковою полiтикою.
Всi форми рiчної фiнансової звiтностi ПАТ "ПРОМБУД-2" складено в тисячах гривень станом на 31 грудня 2015 року. Валюта звiтностi - гривня. Рiвень округлення - 1000 (одна тисяча гривень). Одиниця вимiру - тис. грн. Дата переходу на МСФЗ - 01.01.2012р.
Фiнансова звiтнiсть складена у вiдповiдностi до вимог МСФЗ, що є чинними станом на 31.12.2015р. ПАТ "ПРОМБУД-2" не застосовує жодних МСФЗ достроково.

ОСНОВНI ПРИНЦИПИ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛIКУ
Визнання та оцiнка фiнансових iнструментiв
ПАТ "ПРОМБУД-2" визнає фiнансовий актив або фiнансовi зобов'язання у балансi тодi, коли вони становляться стороною контрактних положень щодо фiнансового iнструмента. ПАТ "ПРОМБУД-2" визнає такi категорiї фiнансових iнструментiв : фiнансовий актив, доступний для продажу; iнвестицiї, утримуванi до погашення; дебiторська заборгованiсть; фiнансовi зобов'язання, оцiненi за амортизованою вартiстю - кредити банкiв.
Грошовi кошти та їх еквiваленти
Грошовi кошти складаються з готiвки в касi та рахункiв у банках.
Дебiторська заборгованiсть
Дебiторська заборгованiсть визнається як фiнансовi активи (за винятком дебiторської заборгованостi, за якою не очiкується отримання грошових коштiв або фiнансових iнструментiв, за розрахунками з операцiйної оренди та за розрахунками з бюджетом) та первiсно оцiнюється за справедливою вартiстю плюс вiдповiднi витрати на проведення операцiй. Якщо є об'єктивне свiдчення того, що вiдбувся збиток вiд зменшення корисностi, балансова вартiсть активу зменшується на суму таких збиткiв iз застосуванням рахунку резервiв. Резерв на покриття збиткiв вiд зменшення корисностi визначається як рiзниця мiж балансовою вартiстю та теперiшньою вартiстю очiкуваних майбутнiх грошових потокiв.
Фiнансовi активи, доступнi для продажу
До фiнансових активiв, доступних для продажу, вiдповiдно до МСФО, пiдприємство може вiдносить iнвестицiї в акцiї. Неринковi акцiї, справедливу вартiсть яких неможливо визначити, облiковуються за собiвартiстю, за вирахуванням збиткiв вiд знецiнення, якщо вони є.
Фiнансовi зобов'язання. Кредити банкiв
Первiсно кредити банкiв визнаються за справедливою вартiстю, яка дорiвнює сумi надходжень мiнус витрати на проведення операцiї.
Згортання фiнансових активiв та зобов'язань
Фiнансовi активи та зобов'язання згортаються якщо пiдприємство має юридичне право здiйснювати залiк визнаних у балансi сум i має намiр або зробити взаємозалiк, або реалiзувати актив та виконати зобов'язання одночасно.
Основнi засоби
ПАТ "ПРОМБУД-2" визнає матерiальний об'єкт основним засобом, якщо вiн утримується з метою використання його у процесi своєї дiяльностi, надання послуг, або для здiйснення адмiнiстративних i соцiально - культурних функцiй, очiкуваний строк корисного використання (експлуатацiї) якого бiльше одного року та вартiсть яких бiльше 6000 грн.
Первiсно ПАТ "ПРОМБУД-2" оцiнює основнi засоби за собiвартiстю. Розглянувши доречнiсть застосування будь-якого з виключень, передбачених МСФЗ1, щодо ретроспективного застосування, управлiнський персонал вирiшив застосувати справедливу вартiсть або переоцiнку як доцiльну собiвартiсть основних засобiв. ПАТ "ПРОМБУД-2" здiйснило оцiнку основних засобiв за справедливою вартiстю на дату переходу на МСФЗ (01.01.2012р.) та використовує цю справедливу вартiсть як доцiльну собiвартiсть основних засобiв на цю дату.
У подальшому основнi засоби оцiнюються за їх собiвартiстю мiнус накопичену амортизацiю та будь - якi накопиченi збитки вiд зменшення корисностi.
Амортизацiя основних засобiв призначена для списання суми, що амортизується, впродовж термiну корисного використання активу i розраховується з використанням прямолiнiйного методу.
Витрати на придбання та створення активу, якi не можуть бути визнанi активом, визнаються витратами.
Лiквiдацiйна вартiсть, термiни корисного використання i метод нарахування амортизацiї переглядаються на кiнець кожного фiнансового року. Вплив будь-яких змiн, що виникають вiд оцiнок, зроблених в попереднi перiоди, враховується як змiна облiкової оцiнки.
Доход або збиток, що виникають в результатi вибуття або лiквiдацiї об'єкту основних засобiв, визначається як рiзниця мiж сумами вiд продажу i балансовою вартiстю активу i вiдображаються в прибутках i збитках.
Амортизацiя основних засобiв
Амортизацiя основних засобiв призначена для списання суми, що амортизується, впродовж термiну корисного використання активу i розраховується ПАТ "ПРОМБУД-2" з використанням прямолiнiйного методу.
Нематерiальнi активи
Нематерiальнi активи оцiнюються за собiвартiстю з урахуванням будь-якої накопиченої амортизацiї та будь - яких накопичених збиткiв вiд зменшення корисностi. Амортизацiя нематерiальних активiв здiйснюється за прямолiнiйним методом. Нематерiальний актив списується при продажу або вибуттi, коли вiд його подальшого використання не очiкується майбутнiх економiчних вигiд. Дохiд або збиток вiд списання нематерiального активу, який визначається як рiзниця мiж сумами вiд вибуття i балансовою вартiстю активу, включається в звiт про сукупнi доходи за вiдповiдний перiод.
Iнвестицiйна нерухомiсть
До iнвестицiйної нерухомостi вiдносяться будiвлi, примiщення або частини будiвель, утримуванi з метою отримання орендних платежiв, а не для використання у наданнi послуг чи для адмiнiстративного використання або продажу в звичайному ходi дiяльностi. У 2015 роцi ПАТ "ПРОМБУД-2" не видiляє iнвестицiйну нерухомiсть iз складу необоротних активiв пiдприємства.
Необоротнi активи, призначенi для продажу
ПАТ "ПРОМБУД-2" класифiкує необоротний актив як утримуваний для продажу, якщо його балансова вартiсть буде в основному вiдшкодовуватися шляхом операцiй з продажу, а не поточного використання. Необоротнi активи, утримуванi для продажу, оцiнюються i вiдображаються у бухгалтерському облiку за найменшою з двох величин: балансовою або справедливою вартiстю з вирахуванням витрат на операцiї, пов'язанi з продажом. Амортизацiя на такi активи не нараховується. У 2015 роцi ПАТ "ПРОМБУД-2" не видiляє iз складу необоротних активiв пiдприємства, необоротнi активи, утримуванi для продажу.
Оренда
Фiнансова оренда - це оренда, за якою передаються в основному всi ризики та винагороди, пов'язанi з правом власностi на актив.
Оренда активiв, за якою ризики та винагороди, пов'язанi з правом власностi на актив, фактично залишаються в орендодавця, класифiкується як операцiйна оренда.
Податки на прибуток
Витрати з податку на прибуток являють собою суму витрат з поточного та вiдстроченого податкiв. Поточний податок на прибуток визначається як сума податкiв на прибуток, що пiдлягають сплатi щодо оподаткованого прибутку за звiтний перiод. Вiдстрочений податок розраховується за балансовим методом облiку зобов'язань та являє собою податковi активи або податковi зобов'язання, що виникають у результатi тимчасових рiзниць мiж балансовою вартiстю активу чи зобов'язання в балансi та їх податковою базою.
Зобов'язання
Згiдно з МСФО зобов'язання визнаються, коли пiдприємство має теперiшню заборгованiсть внаслiдок минулої подiї, iснує ймовiрнiсть, що погашення зобов'язання вимагатиме вибуття ресурсiв, котрi втiлюють в собi економiчнi вигоди, i можна достовiрно оцiнити суму зобов'язань.
Виплати працiвникам
Виплати персоналу здiйснюються вiдповiдно до затвердженого штатного розкладу.
Згiдно з МСФО пiдприємство визнає короткостроковi виплати працiвникам як витрати та як зобов'язання пiсля вирахування будь - якої вже сплаченої суми. Пiдприємство визнає очiкувану вартiсть короткострокових виплат працiвникам за вiдсутнiсть як забезпечення вiдпусток - пiд час надання працiвниками послуг, якi збiльшують їхнi права на майбутнi виплати вiдпускних.
Пенсiйнi зобов'язання
Вiдповiдно до українського законодавства, ПАТ "ПРОМБУД-2" утримує внески iз заробiтної плати працiвникiв до Пенсiйного фонду України. Поточнi внески розраховуються як проценти вiдрахування iз поточних нарахувань заробiтної платнi, такi витрати вiдображаються у перiодi, в якому були наданi працiвниками послуги, що надають їм право на одержання внескiв, та зароблена вiдповiдна заробiтна платня. Додатково пiдприємство може мати недержавну пенсiйну програму з визначеними внесками.
Доходи та витрати
Доходи та витрати визнаються за методом нарахування. Дохiд вiд надання послуг вiдображається в момент виникнення незалежно вiд дати надходження коштiв i визначається, виходячи iз ступеня завершеностi операцiї з надання послуг на дату балансу. Дивiденди визнаються доходом, коли встановлено право на отримання виплати. Витрати, понесенi у зв'язку з отриманням доходу, визнаються у тому ж перiодi, що й вiдповiднi доходи.
Подiї пiсля звiтної дати
Подiї пiсля звiтної дати, якi представляють додаткову фiнансову iнформацiю (на звiтну дату), тобто коригуючи подiї, вiдображаються у фiнансової звiтностi.
Подiї пiсля звiтної дати, якi не є коригуючими подiями, вiдображаються в примiтках до фiнансової звiтностi, якщо вони є.
Ризики дiяльностi та управлiння ними
Основними ризиками у дiяльностi ПАТ "ПРОМБУД-2" є:
Ризик змiни законодавства. Подальший економiчний розвиток Товариства залежить вiд спектра заходiв, якi вживаються українським Урядом, i можуть мати вплив на фiнансовий стан ПАТ "ПРОМБУД-2". Для своєчасного та оперативного реагування на змiни податкового та iншого законодавства України, управлiнським персоналом постiйно здiйснюється монiторинг законодавчих та регуляторних актiв.
Ризик конкуренцiї. Не зважаючи на багаторiчний досвiд роботи на ринку, для пiдтримки конкурентоздатностi, управлiнським персоналом ПАТ "ПРОМБУД-2" здiйснюється аналiз ринку України та перегляд фiнансових полiтик i пiдходiв до його дiяльностi, ведуться маркетинговi дослiдження з метою вивчення ринку, на якому працює Товариство, та дослiду провiдних компанiй.
Ризик лiквiдностi. Ризик лiквiдностi полягає в тому, що ПАТ "ПРОМБУД-2" буде складно виконати свої фiнансовi зобов`язання, розрахунки за якi здiйснюються шляхом перерахування грошових коштiв або передачi iншого фiнансового активу. Пiдхiд Товариства до управлiння лiквiднiстю передбачає забезпечення, наскiльки е можливо, постiйної наявностi лiквiдностi, достатньою для виконання зобов`язань Товариства у мiру настання термiну їх погашення як у звичайних умовах, так i в надзвичайних ситуацiях, не несучи при цьому неприйнятних збиткiв i без ризику нанесення шкоди репутацiї ПАТ "ПРОМБУД-2". Пiдприємство прагне забезпечити постiйну наявнiсть достатньої кiлькостi коштiв для здiйснення планових операцiйних витрат, включаючи витрати на обслуговування фiнансових зобов`язань.
Рiчна фiнансова звiтнiсть ПАТ "ПРОМБУД-2" за 2015 рiк, складена з дотриманням вимог Мiжнародних стандартiв бухгалтерського облiку та фiнансової звiтностi, з використанням форм фiнансової звiтностi, якi є додатками до Нацiонального положення (стандарту) бухгалтерського облiку 1 "Загальнi вимоги до фiнансової звiтностi".
Фiнансова звiтнiсть, затверджена Мiнiстерством фiнансiв України у складi:
- Баланс (Звiт про фiнансовий стан) станом на 31.12.2015р. (форма №1);
- Звiт про фiнансовi результати (Звiт про сукупний дохiд) за 2015 рiк (форма №2);
- Звiт про рух грошових коштiв (за прямим методом) за 2015 рiк (форма №3);
- Звiт про власний капiтал за 2015 рiк (форма №4);
додається у комплектi з даними Примiтками до фiнансової звiтностi, у яких розкривається iнформацiя про активи, пасиви, власний капiтал та iнша необхiдна iнформацiя згiдно до МСФЗ.

ЗВIТНIСТЬ ПАТ "ПРОМБУД-2", СКЛАДЕНА ЗА МСФЗ
ПАТ "ПРОМБУД-2" вважає доцiльним привести в даних Примiтках до фiнансової звiтностi рекомендовану фiнансову звiтнiсть бiльш приближену до МСФЗ, чим того передбачають українськi затвердженi форми звiтностi.
Вiдповiдно до вимог МСФЗ щодо змiсту фiнансової звiтностi додаємо нижче фiнансову звiтнiсть ПАТ "ПРОМБУД-2" за 2015 рiк складену у форматi, який вимагає МСФЗ iз посиланням на номери Примiток.
ЗВIТ ПРО СУКУПНI ПРИБУТКИ АБО ЗБИТКИ ТА IНШИЙ СУКУПНИЙ ПРИБУТОК
ПАТ "ПРОМБУД-2"
за рiк, який закiнчився 31 грудня 2015 року

Стаття
Примiтки
(номер)
За звiтний
2015 рiк За порiвняльний перiод 2014 року
1 2 3 4
Дохiд вiд реалiзацiї продукцiї (товарiв, робiт, послуг) 15 382 461
Собiвартiсть реалiзованої продукцiї (товарiв, робiт, послуг) 16 (230) (250)
Валовий:
прибуток 152 211
Iншi операцiйнi доходи 17 2752 2350
Адмiнiстративнi витрати 18 (520) (640)
Витрати на збут
Iншi операцiйнi витрати 19 (2463) (1654)
Фiнансовi результати вiд операцiйної дiяльностi:
прибуток 267
збиток (79) -
Доход вiд участi в капiталi 20 4
Iншi доходи 21
Iншi витрати 22
Фiнансовi результати до оподаткування вiд звичайної дiяльностi:
прибуток 23 267
Збиток 23 (75)
Податок на прибуток 23 (60)
Прибуток пiсля оподаткування вiд господарської дiяльностi, що триває
Прибуток за перiод вiд припиненої дiяльностi
Прибуток за рiк 23 207
Збиток за рiк 23 (75)
Iнший сукупний прибуток:
Iнший сукупний прибуток пiсля оподаткування
Загальний сукупний прибуток 23 207
Загальний сукупний збиток 23 (75)
Прибуток на акцiю

ЗВIТ ПРО ФIНАНСОВИЙ СТАН (БАЛАНС) ПАТ "ПРОМБУД-2"
станом на 31 грудня 2015 року
Актив Примiтки
(номер) На 31.12.2015р На 31.12.2014р. На 01.01.2014р.
1 2 3 4 5
I. Необоротнi активи
Нематерiальнi активи: 1 - -
Основнi засоби: 2 25784 26802 30236
Iнвестицiї , доступнi для продажу
Довгостроковi фiнансовi iнвестицiї, якi облiковуються за методом участi в капiталi iнших пiдприємств 3 184 180 180
Довгострокова дебiторська заборгованiсть 4
Iнвестицiйна нерухомiсть 5
Усього за роздiлом I 25968 26982 30416
II. Оборотнi активи
Запаси 6 33 32 33
Торгiвельна та iнша дебiторська заборгованiсть 7 1069 410 415
Необоротнi активи, призначенi для продажу
Грошовi кошти та їх еквiваленти 8 64 7 8
Усього за роздiлом II 1166 449 456
Баланс 27134 27431 30872

Пасив Примiтки На 31.12.2015р На 31.12.2014р. На 01.01.2014р.
1 2 3 4 5
I. Власний капiтал
Зареєстрований (пайовий ) капiтал
(Статутний капiтал ) 9 24 24 24
Емiсiйний дохiд
Капiтал у дооцiнках 10 20892 20892 23600
Додатковий капiтал 10 6383 7295 7882
Нерозподiлений прибуток (непокритий збиток) 11 (1520) (1445) (1652)
Усього за роздiлом I 25779 26766 29854
II. Довгостроковi зобов'язання
Довгостроковi кредити банкiв
Вiдстроченi податковi зобов'язання
Довгостроковi доходи майбутнiх перiодiв
Довгостроковi зобов'язання за фiнансовою орендою
Усього за роздiлом II -
III. Поточнi зобов'язання
Короткостроковi забезпечення
Короткостроковi позики
Торгiвельна та iнша кредиторська заборгованiсть 12 1306 629 529
Поточнi забезпечення 13 48 35 38
Iншi поточнi фiнансовi зобов'язання 14 1 1 451
Усього за роздiлом III 1355 665 1018
Баланс 27134 27431 30872
ЗВIТ ПРО ЗМIНИ У КАПIТАЛI ПАТ "ПРОМБУД-2"
за рiк, який закiнчився 31 грудня 2015 року

Стаття Примiтки Статутний капiтал Неоплачений капiтал Капiтал в дооцiнках Додатковий капiтал Резервний капiтал Нерозподiлений прибуток Разом
номер
Примiтки 9 10 10 11
1 2 3 4 5 6 7 8 11
Залишок
на початок порiвняльного перiоду 24 - 23600 7882 - (1652) 29854
Коригування: - - - - - - -
Змiна облiкової полiтики - - - - - - -
Виправлення помилок - - - - - - -
Скоригований залишок на початок порiвняльного перiоду 24 - 23600 7882 - (1652) 29854
Дооцiнка основних засобiв - - - - - - -
Чистий прибуток (збиток) за порiвняльний перiод - - - - - 207 207
Iншi змiни в капiталi (2708) (587) (3295)
Разом змiн в капiталi в порiвняльному перiодi - - (2708) (587) -
207
(3088)
Залишок на кiнець порiвняльного перiоду 24 - 20892 7295 - (1445) 26766
Коригування: - - - - - - -
Змiна облiкової полiтики - - - - - - -
Виправлення помилок - - - - - - -
Iншi змiни - - - - - - -
Скоригований залишок на початок звiтного перiоду 24 - 20892 7295 - (1445) 26766
Чистий прибуток (збиток) за звiтний перiод 11 - - - - - (75) (75)
Iнший сукупний прибуток за звiтний перiод: - - - - - - -
Розподiл прибутку в звiтному перiодi - - - - - - -
Вилучення капiталу:
iншi змiни в капiталi 10 - (912) (912)
Разом змiн в капiталi в звiтному перiодi - - - (912) -
(75)
(987)
Залишок на кiнець звiтного перiоду 24 - 20892 6383 - (1520) 25779

ЗВIТ ПРО РУХ ГРОШОВИХ КОШТIВ ПАТ "ПРОМБУД-2"
за рiк, що закiнчився 31 рудня 2015 року

Стаття Примiтки
(номер) За 2015 рiк За порiвняльний перiод 2014р.
1 2 3 4
I. Рух грошових коштiв вiд операцiйної дiяльностi
Надходження вiд:
Реалiзацiї продукцiї (товарiв, робiт, послуг)
Отриманих авансiв 76 76
Повернення авансiв 1
Надходження вiд операцiйної оренди 602 780
Iншi надходження 3
Витрачання на оплату:
Запасiв, робiт та послуг
(132)
(132)
Авансiв (599) (529)
Повернення авансiв - (116)
Виплати працiвникам (401) (409)
Вiдрахування на соцiальнi заходи (175) (184)
Зобов'язань з податку на додану вартiсть (442) (313)
Зобов'язань з податку на прибуток (60) (1)
Зобов'язань з iнших податкiв i зборiв (обов'язкових платежiв) (316) (359)
Iншi витрачання (62) (56)
Чистий рух коштiв вiд операцiйної дiяльностi 24 (1509) (1239)
II. Рух коштiв вiд iнвестицiйної дiяльностi
Реалiзацiя:
фiнансових iнвестицiй
необоротних активiв 1458 1403
майнових комплексiв
Отриманi:
вiдсотки
дивiденди
Iншi надходження 647 12
Придбання:
фiнансових iнвестицiй
необоротних активiв (108)
майнових комплексiв
Iншi платежi (539) (69)
Чистий рух коштiв вiд iнвестицiйної дiяльностi 24 1566 1238
III. Рух коштiв вiд фiнансової дiяльностi
Надходження власного капiталу
Отриманi позики
Iншi надходження
Погашення позик
Сплаченi дивiденди
Iншi платежi
Сплаченi вiдсотки
Чистий рух коштiв вiд фiнансової дiяльностi 24 -
Чистий рух коштiв за звiтний перiод 24 57 (1)
Залишок коштiв на початок року 24 7 8
Вплив змiни валютних курсiв на залишок коштiв -
Залишок коштiв на кiнець року 24 64 7

РОЗКРИТТЯ ЗАГАЛЬНОЇ IНIФОРМАЦIЇ ЩОДО ФIНАНСОВОЇ ЗВIТНОСТI
ПАТ "ПРОМБУД-2" станом на 31.12.2015р.
Метою фiнансової звiтностi є забезпечення користувачiв корисною iнформацiєю щодо фiнансового стану, результатiв дiяльностi пiдприємства для прийняття ними вiдповiдних економiчних рiшень. Для досягнення цiєї мети фiнансова звiтнiсть повинна складатися на базi вiдповiдних припущень, володiти вiдповiдними якiсними характеристиками i мiстити iнформацiю, що задовольняє критерiї визнання i оцiнки вiдповiдним чином).
Основа надання iнформацiї
Основою надання фiнансової звiтностi є чиннi мiжнароднi стандарти фiнансової звiтностi (МСФЗ), мiжнароднi стандарти бухгалтерського облiку (МСБО) та тлумачення, розробленi Комiтетом з тлумачень мiжнародної фiнансової звiтностi.
Рiчна фiнансова звiтнiсть ПАТ "ПРОМБУД-2" надана у тисячах українських гривень. Ця фiнансова звiтнiсть пiдготовлена на основi iсторичної собiвартостi, за винятком оцiнки за справедливою вартiстю основних засобiв на дату першого застосування МСФЗ вiдповiдно до МСФЗ1 "Перше застосування мiжнародних стандартiв фiнансової звiтностi" та МСБО 16 "Основнi засоби".
Фiнансова звiтнiсть за МСФЗ складена на основi бухгалтерських записiв згiдно з українським законодавством шляхом трансформацiї з внесення коригувань та проведенням перекласифiкацiї статей з метою достовiрного представлення iнформацiї згiдно з вимогами МСФЗ.
Всi господарськi операцiї, що мали мiсце у 2015 роцi, проведенi в бухгалтерському облiку и вiдображенi у фiнансової звiтностi в повному обсязi. Будь - яких подiй пiсля дати балансу, якi могли б вплинути на данi фiнансової звiтностi за 2015 рiк не було.

ВПЛИВ IНФЛЯЦIЇ НА МОНЕТАРНI СТАТТI

Коригування статей фiнансової звiтностi на iндекс iнфляцiї вiдповiдно до МСБО 29 "Фiнансова звiтнiсть в умовах гiперiнфляцiї" у 2015 роцi не здiйснювалось.

РОЗКРИТТЯ IНФОРМАЦIЇ ПРО ЗВ'ЯЗАНI СТОРОНИ
згiдно МСБО 24 "Розкриття iнформацiї про зв'язанi сторони"

Операцiя зi зв'язаною стороною - передача ресурсiв, послуг або зобов'язань мiж суб'єктом господарювання, що звiтує, та зв'язаною стороною, незалежно вiд того, чи призначається цiна (параграф 9 МСБО 24).
Протягом 2015 року управлiнському персоналу нараховується i виплачується заробiтна плата вiдповiдно до встановленої системи оплати працi. Iншi виплати керiвництву пiдприємства, iншому управлiнському персоналу не здiйснювались.
Протягом 2015 року пiдприємство не здiйснювало операцiї з пов'язаними сторонами.

ПОДIЇ ПIСЛЯ ДАТИ БАЛАНСУ

Вiдповiдно до засад, визначених МСБО 10 "Подiї пiсля звiтного перiоду", пiсля дати балансу не вiдбувалося будь-яких суттєвих подiї, якi поставлять пiд сумнiв вiдповiднiсть облiкової полiтики, використаної ПАТ "ПРОМБУД-2" стосовно фiнансової звiтностi за звiтний 2015 рiк та потребують коригування активiв та зобов'язань пiдприємства.

ВПЛИВ НОВИХ ТА ПЕРЕГЛЯНУТИХ СТАНДАРТIВ МСФЗ
ТА ЇХ IНТЕРПРИТАЦIЇ НА ФIНАНСОВУ ЗВIТНIСТЬ
ПУБЛIЧНОГО АКЦIОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ПРОМБУД-2"

ПАТ "ПРОМБУД-2" прийняло до уваги такi новi та переглянутi стандарти i тлумачення, випущенi Радою з Мiжнародних стандартiв бухгалтерського облiку (РМСБО) та Комiтетом з тлумачень Мiжнародної фiнансової звiтностi (КТМФЗ), якi набули чинностi стосовно щорiчної фiнансової звiтностi за рiк, який закiнчився 31 грудня 2015 року.
Змiни в стандарти МСФЗ, якi набули чинностi в 2015 роцi
МСФЗ (IFRS) 9 "Фiнансовi iнструменти", який об'єднав в собi фiнальнi вимоги - класифiкацiю i оцiнку, знецiнення та облiк хеджування. Щоб квалiфiкувати актив як оцiнюваний за амортизованою вартiстю, необхiдно застосувати тест з двох стадiй. По-перше, бiзнес-модель пiдприємства повинна мати на увазi утримування фiнансового активу для отримання передбачених договором потокiв грошових коштiв, а не для продажу його за справедливою вартiстю. По-друге, передбаченi договором потоки грошових коштiв повиннi представляти собою виключно платежi основної суми боргу i вiдсоткiв. Фiнансовий актив, який пiдпадає пiд обидва критерiї, оцiнюється за амортизованою вартiстю, всi iншi оцiнюються за справедливою вартiстю. Скасовується вимога враховувати окремо вбудованi деривативи в фiнансових активах, як було ранiше сказано в МСБО 39 "Фiнансовi iнструменти: визнання та оцiнка".
Додана третя категорiя для боргових iнструментiв - оцiнка за справедливою вартiстю, з вiдображенням в iншому сукупному прибутку. Дана нова категорiя оцiнки застосовується до тих борговим iнструментам, якi пiдпадають пiд другий критерiй: передбаченi договором потоки грошових коштiв являють собою виключно платежi основної суми боргу i вiдсоткiв, пiдприємство утримує їх як з метою отримувати передбаченi договором потоки грошових коштiв, так i з метою продажу активу .
Поправки з ретроспективним застосуванням набувають чинностi для рiчних звiтних перiодiв, що починаються 1 сiчня 2015 р. або пiсля цiєї дати.
МСФЗ (IFRS) 15 "Виручка за договорами з клiєнтами". Стандарт, мiстить керiвництво з облiку виручки i буде замiнювати iснуючi вимоги, якi на цей час мiстяться в двох стандартах (МСБО (IAS 18) 18 "Виручка" i МСБО 11 (IAS 11) "Будiвельнi контракти") та пов'язаних iнтерпретацiях (КТМФЗ 13 (IFRIC 13) "Програми лояльностi клiєнтiв", КТМФЗ 15 (IFRIC 15) "Будiвельнi контракти нерухомостi", КТМФЗ 18 (IFRIC 18) "Отримання активiв вiд клiєнтiв ", ПКР-31 (SIC 31)" Виручка: бартернi операцiї, якi включають рекламнi послуги "). МСФЗ 15 мiстить бiльш регламентованi i точнi вимоги в порiвняннi з iснуючими МСФЗ. В майбутньому виручка буде визнаватися пiсля застосування наступних п'яти крокiв:
o iдентифiкацiя договору;
o iдентифiкацiя обов'язкiв до виконання;
o визначення цiни операцiї;
o розподiл цiни операцiї на обов'язки до виконання;
o визнання виручки, коли кожне зобов'язання задоволено.
Для багатьох пiдприємств змiняться термiни i структура визнання виручки. У травнi 2015 року Рада з МСФЗ опублiкувала Попереднiй проект ПП / 2015/2 "Дата набуття чинностi МСФЗ 15" з пропозицiєю перенести дату вступу в силу Стандарту з 1 сiчня 2017 року на один рiк - 1 сiчня 2018 року. Дострокове застосування Стандарту дозволяється.
МСФЗ (IFRS) 14 "Рахунки вiдкладених тарифних коригувань". МСФЗ 14 виступає промiжним Стандартом, метою якого є пiдвищення порiвнянностi фiнансової звiтностi пiдприємств, дiяльнiсть яких пiдлягає тарифному регулюванню. Тарифне регулювання може значно вплинути на розподiл за термiнами i обсяг виручки пiдприємства, що здiйснює такi послуги. МСФЗ (IFRS) 14 дозволяє пiдприємствам, який уперше застосував МСФЗ, продовжити визнання сум, що вiдносяться до тарифного регулювання, вiдповiдно до вимог колишнiх ОПБУ в їх МСФЗ- звiтностi. Однак з метою полiпшення порiвнянностi фiнансової звiтностi таких пiдприємств зi звiтнiстю, яку готували пiдприємствами, якi вже застосовують МСФЗ i не визнають подiбнi суми, даний стандарт вимагає представляти показники, що вiдображають наслiдки тарифного регулювання, окремо вiд iнших статей. Стандарт пiдлягає застосуванню тiльки тими пiдприємствами, якi застосовують МСФЗ вперше. Пiдприємство, яке вже представляє фiнансову звiтнiсть вiдповiдно до МСФЗ, не може застосовувати даний промiжний стандарт. МСФЗ (IFRS) 14 "Рахунки вiдкладених тарифних коригувань" вступає в силу з 1 сiчня 2016 року, дострокове застосування дозволяється.
Вплив на майбутню облiкову полiтику ПАТ "ПРОМБУД-2" змiн до дiючих МСФЗ та набуття чинностi новими МСФЗ, що є обов'язковими для застосування у перiодах пiсля 31.12.2015 р.:
" МСФЗ (IFRS) 14 "Рахунки вiдкладених тарифних коригувань" (починаючи з 1 сiчня 2016 р.). Деякi галузi (включаючи системи комунальних послуг) пiдлягають тарифному регулюванню, в рамках якого уряд регулює цiноутворення щодо певних видiв дiяльностi. МСФЗ (IFRS) 14 дозволяє таким пiдприємствам, що вперше застосовують МСФЗ, продовжити визнання сум, що належать до тарифного регулювання, у вiдповiдностi з вимогами колишнiх стандартiв (ПСБУ) у їх першiй звiтностi за МСФЗ. З метою полiпшення порiвнянностi стандарт вимагає представляти показники, що вiдображають наслiдки тарифного регулювання, окремо вiд iнших статей.
Оцiнено, що введення стандарту не матиме впливу на фiнансову звiтнiсть ПАТ "ПРОМБУД-2".
" МСФЗ (IFRS) 15 "Виручка за договорами з покупцями" (починаючи з 1 сiчня 2017 р.). Стандарт встановлює основний принцип, що виручка повинна визнаватися в момент здiйснення обов'язку до виконання, вводить новi правила облiку (активи та зобов'язання за договорами) тощо. Виручка вiд продажу товарiв, супроводжуваних наданням послуг, якi можуть бути вiдокремленими, визнається окремо вiд виручки вiд надання послуг, а знижки вiд договiрної цiни розподiляються на окремi елементи виручки. У випадках, коли сума оплати змiнюється з будь-якої причини, виручка вiдображається в розмiрi мiнiмальних сум, якi не схильнi до суттєвого ризику анулювання. За попереднiми оцiнками, застосування стандарту не матиме суттєвого впливу на фiнансову звiтнiсть ПАТ "ПРОМБУД-2".
" МСФЗ (IFRS) 9 "Фiнансовi iнструменти" (починаючи з 1 сiчня 2018 р.). МСФЗ (IFRS) 9 замiнює частини МСФЗ (IAS) 39, що стосуються класифiкацiї та оцiнки фiнансових активiв. Фiнансовi активи повиннi класифiкуватися за двома категорiями оцiнки: оцiнюванi за справедливою вартiстю та оцiнюванi за амортизованою вартiстю. Класифiкацiя залежить вiд бiзнес-моделi управлiння фiнансовими iнструментами пiдприємства i вiд характеристик потокiв грошових коштiв, передбачених контрактом щодо iнструменту. За попереднiми оцiнками, застосування стандарту не матиме iстотного впливу на активи, зобов'язання i результати дiяльностi ПАТ "ПРОМБУД-2".
" Змiни до МСФЗ (IFRS) 11 "Спiльна дiяльнiсть" (починаючи з 1 сiчня 2016 р.) щодо облiку придбання часток у спiльних операцiях. Змiна мiстить настанови щодо вiдображення придбання часток у спiльних операцiях, що є окремим бiзнесом. Оцiнено, що цi змiни не матимуть впливу на фiнансову звiтнiсть ПАТ "ПРОМБУД-2".
" Змiни до МСФЗ 10 "Консолiдована фiнансова звiтнiсть" та МСБО 28 "Iнвестицiї в асоцiйованi пiдприємства" - Продаж або внесок активiв мiж iнвестором i асоцiйованою компанiєю або спiльним пiдприємством (починаючи з 1 сiчня 2016 р.). Ця поправка роз'яснює облiк транзакцiй, коли материнська компанiя втрачає контроль над дочiрнiм пiдприємством, яке не пiдпадало пiд визначення "бiзнесу", описане в МСФЗ 3 "Об'єднання бiзнесу", шляхом продажу або його частини асоцiйованої компанiї або спiльному пiдприємству, яке облiковується з використанням дольового методу. Оцiнено, що цi змiни не матимуть впливу на фiнансову звiтнiсть ПАТ "ПРОМБУД-2".
" Змiни до МСБО (IAS) 27 "Консолiдованi та окремi фiнансовi звiти" - Метод пайової участi в окремiй фiнансовiй звiтностi (починаючи з 1 сiчня 2016 р.). Поправка включає в себе надання можливостi пiдприємству враховувати iнвестицiї в дочiрнi, асоцiйованi компанiї або спiльнi пiдприємства, використовуючи метод дольової участi в своїй окремiй фiнансовiй звiтностi. Обраний пiдхiд облiку потрiбно застосовувати до кожнiй категорiї iнвестицiй. Оцiнено, що цi змiни не матимуть впливу на фiнансову звiтнiсть ПАТ "ПРОМБУД-2".
" Змiни до МСФЗ (IFRSI 10 "Консолiдована фiнансова звiтнiсть", МСФЗ (IFRS) 12 "Розкриття iнформацiї про частки участi в iнших суб'єктах господарювання" та МСБО (IAS) 28 "Iнвестицiї в асоцiйованi та спiльнi пiдприємства" - Iнвестицiйнi пiдприємства: застосування виключення з консолiдацiї (починаючи з 1 сiчня 2016 р.) Поправка роз'яснює велику кiлькiсть аспектiв щодо виключення з консолiдацiї для iнвестицiйних пiдприємств, що облiковують фiнансовi активи за справедливою вартiстю через прибуток/збиток, а також як неiнвестицiйному пiдприємству облiковувати частки в асоцiйованiй компанiї або спiльному пiдприємствi, яке є iнвестицiйним пiдприємством. Оцiнено, що цi змiни не матимуть впливу на фiнансову звiтнiсть ПАТ "ПРОМБУД-2".
" Змiни до МСФЗ (IFRS) 1 "Перше застосування МСФЗ" (починаючи з 1 сiчня 2016 р) стосовно роз'яснення того, що звiльнення вiд застосування МСФЗ (IFRS) 3 "Об'єднання бiзнесу", що стосується об'єднань пiдприємств, якi вiдбулися в минулому, поширюється також i на придбання часток у спiльних операцiях, що вiдбулися в минулому, на дату застосування МСФЗ (IFRS) 1. Оцiнено, що цi змiни не матимуть впливу на фiнансову звiтнiсть ПАТ "ПРОМБУД-2".
" Змiни до МСФЗ (IAS) 16 "Основнi засоби" i МСФЗ (IAS) 38 "Нематерiальнi активи", КТМФЗ 12 (починаючи з 1 сiчня 2016 р.) щодо уточнення припустимих методiв нарахування амортизацiї. У зазначеному змiну Рада (IASB) роз'яснює, що використання методiв, заснованих на виручцi, для розрахунку амортизацiї активу не є об?рунтованим, так як виручка вiд дiяльностi, яка включає використання активу, зазвичай вiдображає фактори, якi не є споживанням економiчних вигiд, пов'язаних з цим активом. Оцiнено, що цi змiни не матимуть впливу на фiнансову звiтнiсть ПАТ "ПРОМБУД-2".
" Змiни до МСФЗ (IAS) 41 "Сiльське господарство" та МСФЗ (IAS) 16"Основнi засоби" щодо бiологiчних активiв (починаючи з 1 сiчня 2016 р.). Вiдтепер бiологiчнi активи, якi вiдповiдають визначенню плодоносного рослини, мають вiдображатися в облiку як основнi засоби згiдно МСФЗ (IAS) 16 i оцiнюватися за вартiстю придбання або за переоцiненою вартiстю. Оцiнено, що цi змiни не матимуть впливу на фiнансову звiтнiсть ПАТ "ПРОМБУД-2".
" Змiни в МСФЗ (IAS) 1 "Подання фiнансової звiтностi" (починаючи з 1 сiчня 2016 р). Стандарт був змiнений для уточнення поняття суттєвостi i пояснює, що пiдприємство не зобов'язане надавати окреме розкриття, що вимагається МСФЗ, якщо iнформацiя, що випливає з даного розкриття, є несуттєвою, навiть якщо МСФЗ мiстить список окремих розкриттiв або описує їх як мiнiмальнi вимоги. Стандарт також надає нове керiвництво щодо промiжних пiдсумкових сум у фiнансовiй звiтностi. Оцiнено, що цi змiни не матимуть суттєвого впливу на фiнансову звiтнiсть ПАТ "ПРОМБУД-2".
" Щорiчнi вдосконалення рiзнi (починаючи з 1 сiчня 2016 р.): Стисло: МСФЗ 5 "Непоточнi активи, утримуванi для продажу, та припинена дiяльнiсть" - змiна в методах вибуття непоточних активiв на продаж; МСФЗ 7 "Фiнансовi iнструменти: розкриття iнформацiї" - поправки стосовно питань триваючого залучення по договорах на послуги i розкриттiв про взаємозалiк у стислiй промiжнiй фiнансової звiтностi; МСБО 19 "Виплати працiвникам" - визначення ставок дисконтування на регiональних ринках; МСБО 34 "Промiжна фiнансова звiтнiсть" - визначення "в iншому мiсцi в промiжному фiнансовому звiтi". Оцiнено, що змiни до рiзних МСФЗ в рамках щорiчних удосконалень не матимуть суттєвого впливу на фiнансову звiтнiсть ПАТ "ПРОМБУД-2".
Жоден iз зазначених вище стандартiв чи поправок ПУБЛIЧНЕ АКЦIОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПРОМБУД-2" в 2015 роцi не застосовувало достроково.
Управлiнським персоналом оцiнено, що змiни у цих стандартах не матимуть суттєвого впливу на фiнансову звiтнiсть ПАТ "ПРОМБУД-2".

Iншої iнформацiї, яка пiдлягає розкриттю в ПРИМIТКАХ до фiнансової звiтностi за 2015 рiк вiдповiдно до вимог Мiжнародних стандартiв фiнансової звiтностi - немає.


Генеральний директор ПАТ "ПРОМБУД-2" Бубирь Г.В.

Головний бухгалтер Iлюха Л.I.

д/н

д/н

д/н